System nawadniania w Twoim ogrodzie

Jeśli szukasz porady w doborze elementów lub instrukcji montażu systemu nawadniającego do Twojego ogrodu przydomowego - jesteś we właściwym miejscu

Stwórz SWÓJ WŁASNY ogród, a PROJEKT NAWODNIENIA zostaw nam
Projekt nawadniania przygotowany rzetelnie, i w oparciu o kompetencje sprawdzonych fachowców sprawi, że poczujesz się pewnie i komfortowo podczas wykonywania prac instalacyjnych. Nasi specjaliści na podstawie informacji od Ciebie, takich jak parametry źródła wody, ukształtowanie terenu, czy projekt działki dobiorą najkorzystniejszy zestaw elementów systemu nawadniania.
Projekt tworzymy DLA CIEBIE

Chcesz samodzielnie zrealizować projekt, a nie jesteś profesjonalistą? Przygotujemy uproszczone projekty systemów nawodnień, z nami dasz radę. Potrzebujesz wsparcia? Współpracujemy z renomowanymi firmami instalującymi systemy nawodnień i zakładającymi ogrody, pomożemy w znalezieniu profesjonalnego wykonawcy.


w twoim ogrodzie
Przykład planu rozmieszczenia nawadniania w ogrodzieKONCEPCYJNY PROJEKT SYSTEMU NAWADNIANIA
Twój koncepcyjny projekt systemu nawadniania to rzeczowe opracowanie umożliwiające założenie na jego podstawie kompletnego systemu nawadniania krok po kroku. Ułatwi prace gruntowe takie jak wytyczanie miejsc na wykopy, miejsc, gdzie umieszczone zostaną studzienki zaworowe, dobór średnic rur doprowadzających wodę do zraszaczy, rozmieszczeniu linii kroplujących oraz zraszaczy.

Skąd wziąć elementy zawarte w projekcie?
Wszystkie elementy z projektu możesz kupić u nas na www.systemnawadniania.com

Co otrzymujesz kiedy zamawiasz koncepcyjny projekt systemu nawadniania?
Sercem projektu nawadniania jest PLAN INSTALACJI, zawiera on szczegółowe dane dotyczące rozmieszczenia i doboru odpowiednich elementów, od tych najważniejszych takich jak sterownik, skrzynka z elektrozaworami, rury do nawadniania, zraszacze, linie kroplujące do tych równie ważnych jak czujnik wilgotności. Do każdego planu instalacji dobieramy indywidualną skalę odwzorowania, tak by wszystko było jasne i czytelne.
Plan może być wykonany w formie:
-uproszczonej (program typu Irrigarden) lub złożonej (program typu CAD) Oprócz samego planu instalacji możesz otrzymać dodatkowo:
- zbiór podstawowych informacji o projekcie
- zbiorczy kosztorys materiałów
- indywidualne wsparcie dla klienta przy instalacji i montażu (o ile jest jest potrzebne i planowane)

Skontaktuj się z nami i zleć koncepcyjny projekt nawadniania
Projekt koncepcyjny systemu nawadniania dla bieżących realizacji przygotowywany jest szybko. Wycena zawsze jest indywidualna, a cena projektu koncepcyjnego jest naprawdę korzystna. Zamawiając u nas projekt koncepcyjny możesz liczyć na specjalne warunki zakupów (kaucję pobraną przed rozpoczęciem projektu rozliczymy w zakupach realizowanych u nas) Pomożemy dobrać każdy z elementów systemu nawadniania takich jak sterowniki, elektrozawory, skrzynki, zraszacze, linie kroplujące, czy dysze

WSPIERAMY w trakcie montażu nawadniania
W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy tu, by Ci pomóc - zapraszamy do kontaktu telefonicznego 601-324-854 lub mailowego projekty@stone-art.pl Aby przygotować się do rozmowy o systemie nawodnień należy mieć plan przestrzeni, informacje o źródle wody, wydatku oraz jej ciśnieniu. Informacje co potrzebne jest do zaprojektowania systemu nawadniania dostępne są TUTAJ. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprawdź naszą ofertę i zamów projekt koncepcyjnyUdostępnij:
33316176 Nowość
33316176
Sterownik Rain BIrd ESPTM2 8 sekcjiSterownik Rain Bird ESPTM2 8 sekcji  wew. Nowość
30216391
Sterownik ESP TM2 4Sterownik Rain Bird ESPTM2 4 sekcje wew. Nowość
30216389
Szybki kontakt:
sklep@stone-art.pl
Chat
Kup stacjonarnie w sklepie